Tlumiče rázu ENIDINE

Účinné tlumiče rázu a vibrací značky Enidine

ENIDINE
Poskytujeme efektivní řešení pro tlumení zpětného rázu, vibrací a pohlcování kinetické energie v oblasti průmyslové automatizace. Tlumiče rázu ENIDINE efektivně pohltí vibrace a přebytečnou energii, utlumí hluk a chrání strojní zařízení proti opotřebení i poškození.
  Vyberte si z pestré a široké nabídky kvalitních tlumičů rázu a vibrací od světového výrobce ENIDINE. Jsme hlavním dodavatelem pro český trh. V našem e-shopu naleznete desítky tlumičů připravených k okamžité expedici. A pokud si nebudete s výběrem jistí, kontaktujte nás na telefonní číslo +420 724 107 487,  nebo e-mailem info.cz@tech-congroup.com. Rádi vám poradíme!

tlumice-vibraci-ochrana-vuci-opotrebeni

Ochrana zařízení vůči opotřebení

tlumice-vibraci-efektivni-tlumeni

Efektivní tlumení vibrací

tlumice-vibraci-siroky-vyber

Široký sortiment kvalitních produktů

Tlumiče vibrací zvyšují životnost strojních zařízení

Některá strojní a technologická zařízení při své práci způsobují vibrace a tlakové rázy. Tyto síly jsou v průmyslové automatizaci nežádoucí, neboť zvyšují opotřebení celého zařízení, mohou poškodit vyráběný produkt a způsobují hlučnost. K efektivnímu tlumení vibrací, zpětného rázu a pohlcování kinetické energie spolehlivě slouží tlumiče rázu ENIDINE. Náš sortiment zahrnuje nenastavitelné i nastavitelné průmyslové tlumiče rázů, tlumící válce, olejové brzdy a plynové vzpěry. V oblasti tlumení vibrací nabízíme širokou škálu měchů a ocelových pružinových izolátorů s maximální tlumící sílou 900 kNm.

Zobrazit více


Široký sortiment produktů

V naší nabídce naleznete tři hlavní kategorie tlumičů rázů:

  • Hydraulické tlumiče rázu
  • Izolátory vibrací
  • Hydraulické vzpěry

Hydraulické tlumiče zpětného rázu absorbují kinetickou energii a chrání strojní zařízení vůči nadměrnému opotřebení a poškození. Pružinové izolátory vibrací spolehlivě utlumí až 80 % vibrací technologického vybavení, zatímco hydraulické vzpěry akumulují energii stlačením, kterou následně využijí při zpětném vysouvání vzpěry.

Všechny nabízené tlumiče dodáváme v provedení s tlumící silou od několika gramů až po stovky tun. Kromě tlumičů rázů u nás zakoupíte teleskopická vedení, automatické maznice, průmyslové aktuátory a mnoho dalších komponentů průmyslové automatizace.

Investujte do kvalitních tlumičů vibrací

Tech Con Praha 9 – váš specialista na tlumení vibrací a kinetických rázů.

Skrýt