Šroubení a fitinky

Prodej kvalitních šroubení a fitinek UNIVER

Realizace žádné výrobní linky se zapojením průmyslové automatizace se neobejde bez základních spojovacích materiálů, kterými jsou šroubení a fitinky. Pro potřeby průmyslové automatizace dodáváme vysoce kvalitní a spolehlivá šroubení od předního světového výrobce, společnosti UNIVER. Poskytujeme prodej těsnění a šroubení v celokovovém, nerezovém i plastovém provedení pro strojírenský, chemický, potravinářský i farmaceutický průmysl. Hledáte dodavatele kvalitního šroubení a fitinek pro průmyslovou automatizaci? Kontaktujte nás e-mailem na info.cz@tech-congroup.com nebo navštivte e-shop. Jsme k dispozici také na telefonním čísle +420 724 107 487.

sroubeni-skladem

Výběr z mnoha druhů produktů

expres-dodani

Rychlé dodací lhůty

vysoka-kvalita-provedeni

Vysoká kvalita provedení

Spolehlivé propojení pneumatických systémů

Šroubení v průmyslové automatizaci slouží k rozebíratelnému propojení pneumatických komponentů. Tyto komponenty zajišťují spolehlivé propojení pneumatických systémů, které jsou nepostradatelné pro funkci automatizovaných provozů. K stěžejním požadavkům šroubení patří kvalitní konstrukce provedení a maximální těsnost s dlouhou životností.

Zobrazit více

Tyto parametry nejlépe splňuje společnost UNIVER, která patří mezi přední světové výrobce šroubení a fitinek. Naše společnost je výhradním dodavatelem produktů UNIVER na český trh.

Široká nabídka značkového šroubení

V nabídce naleznete široký výběr šroubení všech druhů a velikostí. Od šroubení s kleštinkou, se soudkem, přes nástrčné až po šroubení s převlečnou maticí. Nejčastěji používaným rozměrem je šroubení s velikostí ¾. Samozřejmostí je dostupnost s vnějšími i vnitřními závity. V e-shopu zároveň naleznete pneumatické válce, pneumatické hadice a další výběr z průmyslových komponentů.

Dodáváme:

  • nástrčné šroubení
  • šroubení s převlečnou maticí
  • šroubení se soudkem
  • závitové fitinky
  • rychlospojky

Na výběr se nabízí také několik druhů materiálového provedení. Prodáváme šroubení celokovové, nerezové, mosazné i plastové. Pro potřeby chemické, potravinářské a farmaceutické výroby dodáváme také šroubení z nerezu AISI 316.

Druhy materiálů:

  • celokovové
  • nerezové AISI 316 – pro potravinářský průmysl
  • plastové

Poznejte náš profesionální zákaznický servis

Jsme výhradním distributorem světového výrobce šroubení UNIVER. Kvalita produktů, rychlost dodání a zákaznický servis od společnosti Tech Con – Praha 9 nezná kompromisů.Tech Con Czech Republic – Váš partner v průmyslu 4.0.

Skrýt