Hadice

Prodej pneumatických hadic pro průmyslovou automatizaci

ZEC
Hledáte hadice použitelné v průmyslové automatizaci? U nás jste správně. Jsme přední český dodavatel hadic pro pneumatické i hydraulické využití. V e-shopu naleznete široký výběr zahrnující chemicky i tepelně odolné průmyslové hadice, přes hadice na stlačený vzduch, až po kvalitní antistatické hadice. Trvale skladem máme hadice z materiálů PU, PA, PE, či PTFE v různých barevných provedeních a s rozměry průměru 4 mm – 16 mm. Výrobcem hadic pro průmyslovou automatizaci je společnost ZEC. Navštivte náš e-shop nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese info.cz@tech-congroup.com či telefonicky na čísle +420 724 107 487.

mechanicky-i-chemicky-odolne-hadice

Mechanicky i chemicky odolné hadice

kvalita-zec

Kvalita od výrobce ZEC

druhy-materialu-barev

Široký výběr materiálů a barev

Pneumatické hadice: nezbytný komponent automatizace

Hadice v automatizovaném průmyslu slouží k dvěma základním účelům. K přenosu pneumatických či hydrodynamických sil a k přepravě výrobních látek, kapalin a plynů. Společně s pneumatickými prvky a solenoidovými ventily tvoří hadice základní konstrukční prvky moderních systémů průmyslové automatizace.

Zobrazit více


Kvalitní konstrukční materiál

Základním kritériem při výběru hadic je jejich konstrukční materiál. V nabídce naleznete PU -polyuretanové a PA polyamidové hadice i produkty, jejichž základem je polymerový materiál. K nim se řadí PTFE – polytetrafluoretylén a PE – polyethylén.

Pneumatické hadice lze zakoupit v různých barevných provedeních, které slouží k snadnému rozlišení okruhů průmyslové automatizace či používaných látek. V našem e-shopu zakoupíte hadice od průměru 4 mm až po průměr 16 mm.

Druhy materiálů:

  • polyuretanové (PU)
  • polyamidové (PA)
  • polyethylenové (PE)
  • polytetrafluorethylénové (PTFE)


Vysoká mechanická i chemická odolnost

Jednotlivé materiály se liší účelem použití, podle toho, jak jsou odolné chemicky i tepelně. K neodolnějším patří PTFE hadice, které disponují vysokou odolností vůči kyselinám, oxidům, vodě i rozpouštědlům. Velmi odolné jsou také PE hadice, které ale disponují sníženou odolností vůči oxidům a rozpouštědlům.

Naopak chemicky málo odolné jsou polyuretanové hadice, jež ale vynikají flexibilitou a odolností vůči vibracím. Pro své vlastnosti jsou především používány na rozvody stlačeného vzduchu. Spirálová hadice na stlačený vzduch je vhodná především pro kompresory a pneumatické stroje.

Podrobné informace k ostatním vlastnostem nabízených hadic Vám rádi sdělíme.

Nakupujte pohodlně přes e-shop

Vyberte si z široké nabídky pneumatických hadic od světového výrobce ZEC. V nabídce máme také ochranné rychlospojky, vodovodní fitinky a mnoho dalších komponentů. S výběrem vhodných materiálů pro specifické potřeby použití Vám rádi poradíme.

Společnost Tech Con Praha 9 – váš expert na průmyslové hadice.

Skrýt


Hadice ZEC

Hadice

Stáhnout katalog (PDF, 7 882kB)