Manipulátory Vaculex

Ergonomické manipulátory Vaculex

Ergonomické manipulátory pro přesun jakýchkoliv břemen. Tyto manipulátory umí zdvihnout téměř cokoliv, od balíků, zavazadel, sáčků/pytlů, desek nebo skel, po sudy, lahve, jídlo, kameny, či okna. Manipulátory Vaculex® jsou dodávány v různých provedeních v závislosti na velikosti a váze zdvihaného břemene. Výrazně snižují fyzickou zátěž, zrychlují cyklus přemístění a pro obsluhující personál a jsou uživatelsky velmi přívětivé.


Vaculex® TP

Vaculex® TP

Vaculex® TP je velmi univerzální a manipulátor pro práci s téměř jakýmikoliv břemeny různých velikostí a tvarů. Umožňuje otáčení o 360° pro snadnější uchopení a umístění zdvihaného předmětu. Standardní nosnost je 40 kg, ta však může být zvýšena až na 65 kg. Vaculex® TP série obsahuje také příslušenství TPH, TPH Scare, TP BaggageLift a TP Combi.

Vaculex® VL

Vaculex® VL

Vaculex® VL je uživatelsky přívětivý manipulátor, ovládaný dvěma rukama, pro použití v jakémkoliv průmyslu. Vaculex® VL je určený pro manipulaci s těžkými břemeny, s hmotností až 250 kg. V kombinaci s různým příslušenstvím je možné manipulovat i s více předměty najednou, zvedat je, spouštět, přenášet nebo je otáčet.

Vaculex® ML

Vaculex® ML

Vaculex® ML je jednoruční vakuový manipulátor, se kterým je možné snadno zvedat jakákoliv břemena o váze 5 až 70 kg. Tato série nabízí širokou škálu uchopovacích a přisávacích prvků, takže její pomocí je možné uchopit téměř jakékoliv břemeno.

V případě zájmu o manipulátory Vaculex či v případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte.