Řešení lineárního pohybu pro aplikace v balicí technice a v logistice

Řešení lineárního pohybu pro aplikace v balicí technice a v logistice

V balicí technice a v logistice se efektivita hodnotí na základě produktivityspolehlivostivýkonu a bezpečnosti. Kapacita systému umožňující udržet vysokou rychlost a snížit výrobní časy je přímo úměrná ekonomickým úsporám. Spolehlivost vybraných komponentů zajišťuje minimální náklady na údržbu a zvýšení produktivity systému.

Při výběru komponentů k řízení lineárního pohybu je často nejlepší volbou předem zkompletované průmyslové řešení. Namísto vývoje a výroby těchto komponentů, které si vyžadují interní investice, prostředky a související náklady, lze využít několika výhod, jež nabízí aktuátory a řešení lineárního pohybu Rollon.

Na prvním místě je spolehlivost kvalita produktu, které jsou zaručeny interními laboratorními testy. Společnost má konkrétní know-how, které je výsledkem rozsáhlých zkušeností získaných oddělením výzkumu a vývoje (R&D) při spolupráci s našimi zákazníky. Tým techniků posuzuje všechny požadavky kladené na pohyb v nejrůznějších situacích a poskytuje vítězné řešení. Náš precizní zákaznický servis a technická podpora nám umožňují poskytovat službu zákazníkům po celém světě, protože disponujeme globální přítomností na trhu.

Kolekce aktuátorů a lineárních vedení Rollon nabízí několik řešení lineárního pohybu v aplikacích, které jsou společné pro balicí techniku a logistiku: aktuátory poháněné řemenem, kuličkovým šroubem a lineární aktuátory s ozubnicí a pastorkem. Lineární aktuátory poháněné řemenem nabízí vynikající parametry v oblasti nosnosti, rychlosti a zrychlení a ochrany před nečistotami. Představují ideální řešení při paletizaci a manipulační postupy. Lineární jednotky poháněné kuličkovým šroubem vykazují vynikající parametry, zejména co se týče přesnosti a stanovení polohy. Díky tomu jsou ideální pro aplikace při plnění, tisku a označování. Poslední v řadě, jednotky pohybu s ozubnicí a pastorkem, jsou určeny zejména pro velmi dlouhé zdvihy za použití většího počtu nezávislých jezdců, což je ideální pro řešení používaná v balicí technice.

Lineární teleskopická vedení Rollon a aktuátory se používají také v několika aplikacích využívaných při budování automatizovaných skladů, například k vytahování zásuvek a přihrádek a pohybu robotů.

Hlavní aplikace lineárních aktuátorů v balicí technice a v logistice:

  • Aktuátory a lineární vedení pro umístění zátěží
  • Aktuátory a lineární vedení pro paletizace
  • Aktuátory a lineární vedení pro balicí techniku
  • Aktuátory a lineární vedení pro manipulační práce
  • Aktuátory a lineární vedení pro zachytávací mechanizmy a nástroje
  • Aktuátory a lineární vedení pro plnicí procedury
  • Aktuátory a lineární vedení pro tisk a označování
  • Aktuátory a lineární vedení pro automatizované sklady
  • Aktuátory pro čisté provozy