Lineární vedení a teleskopy ROLLON

Rolničkové vedení a teleskopy ROLLON

Společnost Rollon je přední světový výrobce kladičkového lineárního vedení, kuličkových posuvů, zakřiveného vedení, teleskopických výsuvů a aktuátorů nejvyšší kvality, pro různá průmyslová odvětví, železniční i letecký průmysl.Průmyslová aplikace systémů lineárního pohybu 

Lineární vedení, teleskopické vedení a lineární aktuátory Rollon jsou mechanické komponenty používané k ovládání pohybu v systémech s různými proměnnými a úrovněmi složitosti. Používají se v řadě průmyslových odvětví. Z tohoto důvodu je každý produkt Rollon navržen tak, aby splňoval přesné požadavky konečné aplikace. Každé odvětví má specifické požadavky: Nízká hmotnost, přípustné zatížení, samočinné vyrovnání, odolnost pro korozi, rychlost a přesnost, a proto jsou produkty Rollon pečlivě posuzovány oddělením výzkumu a vývoje, a to kvůli zajištění individuálních řešení pro zákazníky.

Lineární vedení, teleskopická vedení a lineární aktuátory Rollon se uplatňují v rozsáhlé řadě aplikací pro každodenní používání. Funkčnost, komfort a spolehlivost produktů Rollon jsou neustále zdokonalovány. Některé příklady využití produktů Rollon v odvětvích: