Automatické maznice

Prodej automatických maznic Simatec

SIMATEC
Využijte kvalitní a vysoce spolehlivé automatické maznice Simatec a snižte náklady na pravidelnou údržbu řetězů a ložisek. Automatické maznice Simatec jsou znovu plnitelné a vynikají plynulým nastavením doby dávkovaní. Na výběr nabízíme širokou paletu speciálních maziv pro ložiska, řetězy, lineární vedení či kluzné plochy a další třecí části.
Znovu plnitelné automatické maznice Simalube zakoupíte v našem e-shopu. Pokud si však nebudete s výběrem jistí, kontaktujte nás na telefonní číslo +420 724 107 487 ,nebo e-mailem info.cz@tech-congroup.com. Naši kolegové vám rádi pomohou.

tlumice-vibraci-ochrana-vuci-opotrebeni

Chrání ložiska vůči opotřebení

zamezuje-vniknuti-necistot

Zamezují vniknutí nečistot

nizke-naklady-automaticke-maznice

Snižují náklady za údržbu

Spolehlivá ochrana vůči opotřebení

Správné mazání je jedním z klíčových faktorů pro chod bezkuličkových ložisek a třecích částí strojů. Za více než čtvrtinou všech poruch ložisek totiž stojí nedostatečné či nesprávné mazání a opomenutí pravidelných lhůt mazání. Automatickým mazáním zároveň nedochází k zastavení linky či strojního zařízení a minimalizuje se riziko záměny mazacích směsí.

Zobrazit více


Nabízíme automatické maznice

  • jednobodové
  • vícebodové
  • olejové
  • na tuhá maziva
  • pneumatická
  • tlaková

Konstrukce automatických maznic

Konstrukce chemických maznic Simatec Simalube se zpravidla skládá z časovače, baterie, plynu vyvíjející tlak a samotné mazací náplně. Po aktivování automatické maznice je v pravidelných intervalech vytlačováno mazivo do mazaných míst. V našem e-shopu zakoupíte jednobodové i vícebodové automatické maznice, pneumatické i tlakové maznice a maznice na vazelínu, oleje i pro tuhá maziva.

Výhody automatického mazání

Předností jednobodového i vícebodového automatického mazání Simatec je dávkování vysoce kvalitního maziva v pravidelných intervalech. Pravidelné mazání zároveň zamezuje vniknutí nečistot do ložisek a mazaných součástí. Automatické maznice Simalube zároveň šetří náklady za údržbu ložisek, řetězů, lineárních vedení a dalších kluzných ploch.
S automatickými maznicemi se nestane, že by vaše ložiska nebyla včas a kvalitně namazaná.

Automatické maznice za výhodné ceny

Kromě automatizování výroby, automatizujte také servisní činnosti.Vyberte si z široké nabídky nejen profesionálních maziv, ale také tlumičů vibrací, aktuátorů či lineárního vedení. Společnost Tech Con – Praha 9 je oficiální dodavatelem maziv od světového výrobce Simatec.

S automatickými maznicemi Simatec nezůstanou Vaše ložiska na suchu.

Skrýt


Automatické maznice SIMATEC 

Novinka od SIMATEC – IMPULSE  

IMPULSE

Stáhnout katalog (PDF, 1 034 kB)

Další informace o produktech společnosti SIMATEC

Calculation Pro

Ke stažení aplikace pro výpočet velikosti maznice a dobu dávkování

SIMATEC na YouTube

Videa související s produkty Simatec