Aktuátory

Profesionální lineární aktuátory Rollon pro průmyslovou automatizaci

rollon
Na český trh dodáváme špičkové lineární aktuátory značky Rollon. Tyto lineární aktuátory jsou vhodné pro automatizované výrobní linky, sklady logistických center i do těžkých provozů. Pohony umožní dlouhodobé zvedání, naklápění, tlačení, tahání a další manipulační operace s těžkými a objemnými břemeny. Veškeré operace lze prostřednictvím řídících jednotek naprogramovat i vzdáleně řídit. Díky tomu jsou lineární aktuátory plnohodnotnou součástí Průmyslu 4.0.
  Hledáte kvalitní prodej lineárních aktuátorů a servopohonů pro průmyslové automatizační systémy za výhodné ceny? Navštivte e-shop Tech Con a vyberte si z řady značkových aktuátorů Rollon. V e-shopu zároveň zakoupíte pneumatické prvky, tiché tlumiče a mnoho dalších komponentů průmyslové automatizace. Vaše dotazy zodpovíme na e-mailové adrese info.cz@tech-congroup.com nebo telefonicky na čísle +420 724 107 487.Nakupujte u spolehlivého českého dodavatele.

plynuly-tichy-chod

Tichý a plynulý chod

dlouha-zivotnost

Dlouhá životnost

expres-dodani

Expresní lhůty dodání

Plynulý a tichý chod aktuátorů Rollon

Profesionální aktuátory Rollon vynikají tichým, plynulým a především bezpečným průběhem polohování včetně přesné kontroly pohybu. Předností těchto lineárních aktuátorů je vysoce efektivní chod s dlouhou životností a téměř bezúdržbový provoz.

Zobrazit více

Vysoká variabilita

Předností servopohonů je vysoká variabilita a přizpůsobení různorodým manipulačním operacím. Pohon je vhodný pro horizontální i vertikální pohyby. Teleskopický systém zároveň umožňuje použití pro víceosé systémy a pokročilá zařízení průmyslové automatizace. Aktuátory jsou zároveň vhodné pro aplikace vyžadující rychlý pohyb logistických mechanismů a průmyslového vedení při směrování produktů na válečkový dopravník. Široké množství použití s variabilní změnou operačních činností lineární pohony plně integruje do Průmyslu 4.0.

Rozdělení lineárních aktuátorů

Systémy lineárního pohybu Rollon dodáváme v provedení s řemenovým pohonem a s pohonem s kuličkovým šroubem. Tyto pohony umožňují spolehlivý a dlouhodobý chod s vysokým provozním výkonem.

Pohon lineárních aktuátorů:

  • s řemenem
  • s kuličkovým šroubem

Pohyby lineárních aktuátorů:

  • horizontální
  • vertikální
  • teleskopické
  • víceosé systémy

Nakupujte u spolehlivého českého dodavatele

Tech Con Czech Republic – Praha 9 – průmyslová automatizace na dosah.

Skrýt